Izgara Çeşitlerimiz

Kuzu Ciğer Şiş

Doğu Anadolu ve Güney Doğu Anadolu yemek kültürleri arasında ilk sırayı Kuzu Ciğeri almaktadır. Şöyle ki ciğer denildi mi Elazığ’da akla ilk gelen Ciğerci Kamil Ustadır. Ciğerci Kamil Usta Ocakbaşı konseptinde Elazığın en iyi restaurantıdır.

Adana Kebab

Ailenizle ve sevdiklerinizle Ciğerci Kamil Ustada Ocak Başı keyfi tadında Adana kebap ve ızgaraya soğan, domates, biber veya ince dilimlenmiş patlıcan dilimleri servisi zenginleştirerek siz değerli misafirlerini en mükemmel şekilde ağırlar.

Külbastı

Doğu Anadolu ve Güney Doğu Anadolu yemek kültürleri arasında yer alan Külbastı'yı Elazğ'ın lezzet durağı Ciğerci Kamil Usta'nın nezih ve ferah bir ortamda tatmak için mutlaka sizi de Ciğerci Kamil Usta'ya bekleriz

Çöp Şiş

Çöp Şişi Elazığ'ın lezzet durağı Ciğerci Kamil Usta'nın nezih ve ferah bir ortamda tatmak için mutlaka sizide Ciğerci Kamil Usta'ya bekleriz. Elazığ Lezzet Durağı Ciğerci Kamil Usta.

Kemikli Izgara

Elazığ’da bulunanlar veya yolu düşenler çok iyi bilirler ki Ciğerci Kamil Ustanın eşsiz Kemikli Izgarası, Ciğerci Kamil Usta'da efsane lezzete dönüşmektedir.

Kuzu Şiş

Ailenizle ve sevdiklerinizle Ciğerci Kamil Ustada Ocak Başı keyfi tadında Kuzu Şiş ve diğer ızagra çeşitlerimizi soğan, domates, biber veya ince dilimlenmiş patlıcan dilimleri servisi zenginleştirerek siz değerli misafirlerini en mükemmel şekilde ağırlar.

Kuzu Pirzola

Doğu Anadolu ve Güney Doğu Anadolu yemek kültürleri arasında yer alan Kuzu Pirzolayı Elazığ'ın lezzet durağı Ciğerci Kamil Usta'nın nezih ve ferah bir ortamda tatmak için mutlaka sizide Ciğerci Kamil Usta'ya bekleriz. Elazığ Lezzet Durağı Ciğerci Kamil Usta.

Piliç Çöp Şiş

Elazığ’da bulunanlar veya yolu düşenler çok iyi bilirler ki Ciğerci Kamil Ustanın eşsiz Piliç Çöp Şişi, Ciğerci Kamil Usta'da efsane lezzete dönüşmektedir.

Karışık Izgara

Ailenizle ve sevdiklerinizle Ciğerci Kamil Ustada Ocak Başı keyfi tadında Karışık Izgara ve diğer ızagra çeşitlerimizi soğan, domates, biber veya ince dilimlenmiş patlıcan dilimleri servisi zenginleştirerek siz değerli misafirlerini en mükemmel şekilde ağırlar.

Kaburga Şiş

Ailenizle ve sevdiklerinizle Ciğerci Kamil Ustada Ocak Başı keyfi tadında Kaburga Şiş ve diğer ızagra çeşitlerimizi soğan, domates, biber veya ince dilimlenmiş patlıcan dilimleri servisi zenginleştirerek siz değerli misafirlerini en mükemmel şekilde ağırlar.

Spesial Kanat

Doğu Anadolu ve Güney Doğu Anadolu yemek kültürleri arasında yer alan Spesial Kanatı Elazığ'ın lezzet durağı Ciğerci Kamil Usta'nın nezih ve ferah bir ortamda tatmak için mutlaka sizide Ciğerci Kamil Usta'ya bekleriz. Elazığ Lezzet Durağı Ciğerci Kamil Usta.

Kemikli Tavuk Izgara

Elazığ’da bulunanlar veya yolu düşenler çok iyi bilirler ki Ciğerci Kamil Ustanın eşsiz Kemikli Tavuk Izgarayı, Ciğerci Kamil Usta'da efsane lezzete dönüşmektedir

Tavuk Biftek

Ailenizle ve sevdiklerinizle Ciğerci Kamil Ustada Ocak Başı keyfi tadında Tavuk Biftek Izgara ve diğer ızagra çeşitlerimizi soğan, domates, biber veya ince dilimlenmiş patlıcan dilimleri servisi zenginleştirerek siz değerli misafirlerini en mükemmel şekilde ağırlar.

Tavuk Pirzola

Elazığ’da bulunanlar veya yolu düşenler çok iyi bilirler ki Ciğerci Kamil Ustanın eşsiz Tavuk Pirzola Izgarayı, Ciğerci Kamil Usta'da efsane lezzete dönüşmektedir.

Domates Kebabı

Doğu Anadolu ve Güney Doğu Anadolu yemek kültürleri arasında yer alan Domates Kebabını Elazığ'ın lezzet durağı Ciğerci Kamil Usta'nın nezih ve ferah bir ortamda tatmak için mutlaka sizide Ciğerci Kamil Usta'ya bekleriz. Elazığ Lezzet Durağı Ciğerci Kamil Usta.

Patlıcan Kebabı

Doğu Anadolu ve Güney Doğu Anadolu yemek kültürleri arasında yer alan Patlıcan Kebabını Elazığ'ın lezzet durağı Ciğerci Kamil Usta'nın nezih ve ferah bir ortamda tatmak için mutlaka sizide Ciğerci Kamil Usta'ya bekleriz. Elazığ Lezzet Durağı Ciğerci Kamil Usta.

Çiğer, Et ve Tavuk Şiş Dürüm

Elazığ’da bulunanlar veya yolu düşenler çok iyi bilirler ki Ciğerci Kamil Ustanın eşsiz Et Şiş Dürümü, Ciğerci Kamil Usta'da efsane lezzete dönüşmektedir.

Adana Kebab Dürüm

Ailenizle ve sevdiklerinizle Ciğerci Kamil Ustada Ocak Başı keyfi tadında Adana Kebab Dürüm ve diğer ızagra çeşitlerimizi soğan, domates, biber veya ince dilimlenmiş patlıcan dilimleri servisi zenginleştirerek siz değerli misafirlerini en mükemmel şekilde ağırlar.